Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 липня 2024
29,9 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
У VinSmart провели майстерклас із виготовлення новорічного віночка
26 грудня 2023, 21:06
У VinSmart провели майстерклас із виготовлення новорічного віночка

Напередодні новоріччя у Вінниці для дітей 6-8 років провели майстер-клас із виготовлення святкового декору. Учасники використовували шишки, ялинкове гілля, бантики та кульки. Організували захід – відділ молодіжної політики Вінницької міської ради та VinSmart Центр.

Спілкувалися, фантазували та виготовляли власноруч Різдвяні віночки. Створені дітлахами роботи відтепер прикрашатимуть їхні оселі, даруватимуть затишок і різдвяний настрій.

Вінничанка Анастасія прийшла на майстерклас із думками про прийдешній сімейний відпочинок. Розповіла, що працюючи над прикрасою, відчувала святковий настрій.

«Кожного Нового року ми їздимо до рідних у сусідню область, але через війну залишимось у Вінниці, – ділиться дівчинка. – Завдяки майстер-класу, зрозуміла, що свято – це те, що у нас всередині. Відчути його можна завдяки творчості».

Аби відволікти від воєнних реалій, своїх дітей на майстерклас привела і переселенка Вікторія.

Каже: «На жаль, дітям довелось чимало пережити, тікаючи від обстрілів та ракет. Дякую організаторам за такий яскравий захід. Сподіваюсь, що виготовлення новорічного декору стане для нас новою сімейною традицією».

На таких заняттях діти морально відновлюються, пояснив директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира.

«Власне сама традиція прикрашати домівки різдвяними віночками прийшла до нас із Заходу та швидко набрала популярності. Дехто купує декор у магазинах, але його можна виготовити власноруч. Адже завжди найціннішим є той виріб, який зроблений своїми руками, особливо для діток. Отож, напередодні новорічних свят вирішили ініціювати такий майстерклас для наших відвідувачів, оскільки спільними силами ми повинні робити все можливе аби відволікти дітей від жахіть війни. Такі зустрічі - це поєднання творчості та набуття знань, при чому знань дуже різноманітних. Ми бачимо, як дітям цікаво навчатися чогось нового, і для нас це найцінніше», – зауважив він.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар