Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 травня 2021
14,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У вінницький зоопарк привезли рідкісних білих ланей
15 червня 2020, 13:18
У вінницький зоопарк привезли рідкісних білих ланей

В Подільському зоопарку з’явились рідкісні білі лані. Самця та самку цього виду тварин до Вінниці привезли з Одеського зоопарку. Одеситами ж стали пара благородних оленей з Подільського зоопарку.І білі лані, і благородні олені народились у 2019 році.

Директор Подільського зоопарку Євгеній Ткачик зазначив, що білих ланей у нашому зоопарку ще ніколи не було. А для Одеського зоопарку новинкою є благородні олені. Завдяки такому обміну тваринами зоопарки вкотре змогли розширити свої колекції.

Перевозка тварин - справа не с простих. Для того, щоб звірі не травмувались при транспортуванні, їм вводили транквілізатори. Перевозили їх вночі, коли спадала спека.

Наразі нові мешканці звіринцю адаптуються до нових умов та відпочивають після переїзду.

За словами директора зоопарку, адаптація вольєрних тварин триває досить швидко. За десять днів вони цілком звикнуть до своєї домівки у Вінниці.

Нових мешканців розмістили у вольєрі по сусідству з верблюдами та ламами. Неподалік розташований і вольєр їх найближчих родичів — ланей європейських.

Харчування білих ланей, як і в більшості копитних. До їх раціону входять сіно, комбікорм, віники, буряк, морква, інші овочі. Природний ареал білої лані - Європа.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар