Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінницькому зоопарку розпочався весняний бебі-бум
24 березня 2022, 20:04
У Вінницькому зоопарку розпочався весняний бебі-бумУ Вінницькому зоопарку розпочався весняний бебі-бум

У Вінницькому зоопарку відновили роботу. Фото: Суспільне

У вінницькому зоопарку бебі-бум. Поповнення з'явилося в овець, диких кабанів та приматів. Пернаті роблять кладки яєць.

Заклад тимчасово не працював через повномасштабне вторгнення Росії. Але із 19 березня відновив роботу. Тож відвідувачі уже можуть побачити дитинчат.

“Уся колекція тварин збережена. Багато з-них мають поповнення за цей період. Зараз такий час, що вони всі народжують”, — розповідає Євген Ткачик.

Двоє ягнят народилися у чотирирогих овець. Білі з чорними плями малята не відходять від батьків. У вольєрі диких кабанів з'явилися четверо рудих смугастих поросят. Дитинчата риють носами, або ж бігають за батьками. Тваринам, де є поповнення, змінили раціон.

“За три тижні до народження зменшуємо соковиті корма, щоб вагітним тваринам легше було у період перед народженням. Щоб організм мав менше навантаження. Після того, як тварина народжує, обов’язково збільшуємо корма, де є білок, щоб збільшити кількість молока”, — каже Євген Ткачик.

За словами директора зоопарку, серед відвідувачів багато переселенців. Тут вони можуть відпочити та отримати позитивні емоції.

“Багато людей відвідують наш заклад. Думаю, це один із профілактичних і лікувальних закладів. Тому що зоопарк надає психологічне розвантаження для людини”, — каже Ткачик.

Фото: Суспільне

Проблем із їжею для тварин немає, але благодійну допомогу приймають. Щоб допомогти, відвідувачі можуть придбати більше квитків. Із цих грошей купуватимуть необхідні продукти.

У зоопарку очікують ще поповнення.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар