Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2024
26,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінницькому прикордонному загоні розповіли про дівчину, яка працює професійним кінологом
17 червня 2024, 19:12
У Вінницькому прикордонному загоні розповіли про дівчину, яка працює професійним кінологом

З дитинства могилівчанка Аліса відчувала особливу любов до собак. Нині дівчина служить кінологом у Могилів-Подільському прикордонному загоні, за допомогою своїх вихованців - бельгійських вівчарок - виявляє перевізників вибухівки та зброї.

Про кінологиню розповідають на офіційному сайті відомства.

Майже три роки Аліса служить кінологом у Могилів-Подільському прикордонному загоні. Першою її напарницею стала бельгійська вівчарка малінуа Ада. Вівчарка неодноразово демонструвала свої навички, виявляючи вибухові речовини та зброю, не даючи порушникам жодного шансу, - йдеться в інформації.

Та  вівчарка Ада народила цуценят, тож нині перебуває у «декретній відпустці». 

Нині у прикордонниці новий напарник – бельгійська вівчарка малінуа, на ім’я Тор. Попри юний вік, Тор уже показав себе відповідальним служакою. Під час виконання службових обов’язків він стає зосередженим і беззаперечно виконує всі вказівки Аліси. І хоча ще багато чому треба навчитись, вже зараз їхня співпраця побудована на високому рівні взаєморозуміння.

Кінологиня зазначає, що поза службою називає вівчарку Котиком. Це прізвисько з’явилося ще в той час, коли Тор був цуценям і поводився ніжно, граючись кігтями, як кошеня. Ця мила деталь додає їхнім стосункам особливого тепла.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар