Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 січня 2023
1,5 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИКРИЛИ МЕРЕЖУ НАДАННЯ ІНТИМНИХ ПОСЛУГ
06 січня 2023, 21:41
У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИКРИЛИ МЕРЕЖУ НАДАННЯ ІНТИМНИХ ПОСЛУГ

До семи років позбавлення волі загрожує 44-річній організаторці мережі надання інтимних послуг та її 23-річній адміністраторці. Роботу протиправного бізнесу налагодили у Київській та Вінницькій областях.

Як інформують у Нацполіції Вінниччини, мешканка Київщини організувала незаконний бізнес з надання секс-послуг. До справи вона долучила трьох жінок віком 23, 27 та 33 років. Між ними “керівниця” розподілила завдання.

Помічниці працювали диспетчерками й адміністраторками, вербували жінок для роботи у секс-бізнесі та розміщували на різноманітних сайтах оголошення про інтим-послуги. Вартість таких становила від 2000 до 3000 гривень за годину. Також “працівниці” шукали клієнтів та обговорювали з ними умови роботи дівчат, які працювали “по виїзду”.

У проституцію втягували жінок та дівчат, які опинились у складних життєвих обставинах, виїхали з областей, де ведуться бойові дії, або є тимчасово окупованими.

Наразі 44-річну організаторку та 23-річну помічницю затримали. Вони перебуватимуть в ізоляторі тимчасового тримання до обрання запобіжного заходу. Що ж до інших двох жінок, то слідчі підготували клопотання про обрання їм запобіжного заходу на час досудового розслідування.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар