Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 травня 2021
12,7 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці завершують прокладати тролейбусну лінію на Тяжилові
28 серпня 2020, 14:13
У Вінниці завершують прокладати тролейбусну лінію на Тяжилові

У Вінниці, в мікрорайоні Тяжилів, завершується будівництво нової тролейбусної лінії. Тепер транспорт буде їздити «за Лугову», до СТО. Цей проект планували ще три роки тому.

«Тролейбус на Тяжилів ходитиме аж до СТО. Завершується будівництво нової тролейбусної лінії. Після введення в експлуатацію запустимо її для пасажирів. Тепер мешканцям цього віддаленого району буде набагато зручніше та комфортніше дістатися до середмістя. Раніше тут курсували лише маршрутні таксі. Але мікрорайон розвивається, і люди очікували нових транспортних рішень.

Реалізацію цього проекту ми планували ще три роки тому. У рамках реконструкції вулиці Ватутіна підготували необхідну інфраструктуру для продовження тролейбусної лінії», – пише Сергій Моргунов.

Протяжність нової ділянки 1,2 кілометри. Тут буде по 3 зупинки в кожному напрямку.

Міський голова додав, що зараз транспортники завершують будівельно-монтажні роботи. У 2017 році для майбутньої тролейбусної лінії спеціально розширили дорогу.

Встановили 80 опор та нове освітлення. Нині проклали кабельну мережу. Змонтували близько 5 кілометрів контактної мережі. Зараз облаштовується тягова підстанція.

Будівельні роботи планують завершити до 1 вересня.

Кошти, за які проводять будівництво – з бюджету громади.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар