Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2024
26,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці затвердили нові розміри місцевих податків і зборів
03 липня 2024, 15:45
У Вінниці затвердили нові розміри місцевих податків і зборів

На останній сесії Вінницької міської ради депутати затвердили зміни до регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків і зборів на території ВМТГ та затвердження Порядків їх справляння», які набудуть чинності з початком 2025 року.

Як зазначають у Вінницькій міськраді, необхідність прийняття документу обумовлена введенням в дію нового національного Класифікатора будівель і споруд. При цьому розміри ставок залишилися практично без змін, зазначили у департаменті фінансів міської ради.

У міськраді наголошують, що документ розроблено у відповідності до наказу Мінекономіки від 16 травня 2023 р. №3573 та Податкового кодексу України.

«Необхідність викласти у новій редакції регуляторний акт «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вінницької міської територіальної громади та затвердження Порядків їх справляння» викликана тим, що Державний класифікатор будівель та споруд, який діяв з 2000 року, і який був покладений в основу ставок податку на нерухоме майно, втратив свою чинність», – йдеться у повідомленні.

«Наразі маємо новий класифікатор, тож ставки податку на нерухоме майно потрібно привести у відповідність до нового класифікатора, – зазначила директорка департаменту фінансів Антоніна Лесь. – Решта податків – залишаються у старій редакції. Це і Єдиний податок, і податок на землю, і транспортний податки та туристичний збір. Зберігається й перелік пільг для юридичних та фізичних осіб, встановлених рішенням міської ради».

Затверджений регуляторний акт, вступить у дію з 1 січня 2025-го року. Незабаром ознайомитись із ним можна буде на сайті Вінницької міської ради.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар