Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 липня 2024
25,6 °C
дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці закінчилось навчання для другого курсу помічників ветеранів. Їм вручили сертифікати
18 грудня 2023, 19:30
У Вінниці закінчилось навчання для другого курсу помічників ветеранів. Їм вручили сертифікати

Другий курс помічників ветеранів у Вінниці завершив своє навчання. Випускниками стали 27 людей, з них – 19 з Вінницької громади. 16 грудня їм вручили відповідні сертифікати.

Навчання тривало три тижні у Центрі ветеранського розвитку, що працює на базі Вінницького національного технічного університету. За словами проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародного співробітництва та молодіжної політики, координатора програми ветеранського розвитку Юрія Бурєннікова, протягом цього часу учасники мали змогу опанувати юридичну підготовку, вивчили законодавчу базу, яка стосується ветеранів та членів їхніх сімей, розглянули питання соціальної адаптації, професійної, психологічної підготовки. Детально вивчили особливості документообігу та технічної підготовки помічників ветеранів. Окремо зупинилися на питаннях реабілітації ветеранів.

Після проходження програми майбутні помічники ветерана склали іспит та, в разі його успішного складання, отримали сертифікат про завершення курсу.

«Позитивний досвід роботи помічників ветеранів, які вже працюють у Вінниці, показує нам, що їхня робота соціально важлива та потрібна. За принципом “рівний з рівним” помічники виконують важливу місію – допомагають ветеранам адаптуватися до цивільного життя. Важливо, що люди мають мотивацію проходити навчання. Наразі випускники другого курсу помічників ветеранів перебуватимуть в резерві на працевлаштування. Ми залучимо їх до роботи, коли зросте потреба в наданні відповідних послуг», – зазначила директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Нагадаємо, з 3 жовтня у Вінницькій громаді працюють 12 помічників ветеранів. Вони консультують тих, хто повернувся з зони бойових дій, та членів їхніх родин щодо отримання пільг, встановлення статусу, реєстрації посвідчення та інших питань, що цікавлять ветеранів.

Звернутися до них можна у Прозорих офісах соціального спрямування за адресами:

  • просп. Космонавтів, 30 (другий поверх);
  • вул. Замостянська, 7 (другий поверх);
  • вул. Брацлавська, 85.
Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар