Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 жовтня 2019
11,5 °C
ясно

Новини

Вінниця
У Вінниці виготовлять ще три нових тролейбуси VinLine
14 серпня 2019, 14:31

У Вінниці з’явиться ще три нових тролейбуси “власного виробництва” VinLine. Наразі містом курсує тільки один такий тролейбус.

Як повідомляє “AllTransUA”, наше місто придбає ще три кузови для збирання вінницьких тролейбусів ПТС 12, який нещодавно отримав власну назву VinLine. Відтак, сьогодні КП “Вінницька транспортна компанія” уклала договір з ТОВ “МАЗтранссервіс” на поставку трьох машинокомплектів МАЗ 203Т. Вартість одного кузова склала 2,87 мільйона гривень, а загальна вартість договору (три кузова) – 8 610 001 гривень. Згідно з умовами угоди, перший кузов привезуть строком до 20 днів з моменту укладання договору, а кожний наступний  — протягом тридцяти днів з поставки останнього.

Тролейбус має п’ять кілометрів автономного ходу, систему вентиляції у салоні, інноваційні деталі, які спростять експлуатацію та підвищать рівень безпеки. А ще – майже 30% економії електроенергії порівняно з тролейбусами старого покоління.

Як зазначають у повідомленні, куплені лише кузови, які не укомплектовані усім необхідним обладнанням та системами. Зокрема зазначають, що усі компоненти тролейбусу будуть встановлені вже силами ВТК, зокрема нові кузови облаштують:

– тяговим двигуном;
– струмоприймачами;
– транзисторно-імпульсною системою управління, статичними перетворювачами живлення зарядної системи акумуляторних батарей, бортової системи, живлення мотора компресора і мотора гідростанції;
– системою опалення кабіни водія і салону тролейбуса;
– високовольтною проводкою 600 В;
– низьковольтною проводкою CAN- перетворювача;
– компресорним агрегатом;
– гідростанцією підсилювача руля;
– акумуляторними батареями бортової системи і тягової системи.

Окрім кузовів, “Вінницька транспортна компанія” нещодавно уклала договори на поставку трьох двигунів АД 903 У1 (Харків) вартістю 330 тисяч гривень кожен, та трьох комплектів системи керування СТТ-01 (місто Бровари) вартістю 1,27 мільйонів кожен. Постачатиме ці компоненти ТОВ “Політехносервіс”, який власне і розробив документацію на збирання тролейбусів ПТС 12.

Нагадаємо, що перший створений у Вінниці тролейбус “у стилі VinWay” презентували у квітні цього року, а вже у травні той вийшов на свій перший маршрут.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар