Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2024
27,9 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці влаштували благодійний футбольний матч для підтримки воїнів
03 квітня 2024, 22:23
У Вінниці влаштували благодійний футбольний матч для підтримки воїнів

У Вінницькому ліцеї №20 відбувся незвичайний футбольний матч, який об'єднав учнів, батьків та офіцерів поліції з однією важливою метою - зібрати кошти на закупівлю безпілотників для підтримки обороноздатності України. 

Ця ідея виникла в рамках підписаного меморандуму про співпрацю між ліцеєм та поліцейськими офіцерами громади щодо реалізації спільних проєктів.

Оплески, забиті голи та позитивні емоції: саме така атмосфера панувала на стадіоні школи.

Як розповів директор ліцею №20 Олег Слушний, головною метою заходу було розпочато збір коштів на закупівлю п'яти дронів для підтримки Збройних Сил України, зокрема, для бригади "Червона калина". Для досягнення цієї мети потрібно 80 500 гривень.

Для збору коштів була створена спеціальна скринька, куди глядачі та учасники матчу могли зробити свої внески. Крім того, була відкрита електронна "банка" система в Монобанку, де також можна було зробити благодійний внесок, – сказав він.

Участь у матчі взяли понад 400 учасників, які активно вболівали та невпинно донатили для ЗСУ. Перед самим матчем між командами відбулося жеребкування, після якого утворилися чотири команди: учні ліцею, вчителі ліцею, батьки та поліцейські офіцери громади.

Під час турніру проведеного матчу, перемогу здобула команда учнів №20 ліцею.

Наразі, завдяки проведеному заходу, вдалось зібрати понад 28 тисяч гривень. Збір продовжується.

Такі заходи демонструють єдність та підтримку громади в складний для країни період. Наші воїни продовжують щодня боротьбу з агресором, а ми завдяки їм продовжуємо навчатись та навчати наших дітей, отож маємо бути вдячними їм і намагаємось допомагати чим можемо, – підсумувала директорка департаменту освіти Оксана Яценко.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар