Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 січня 2022
-0,5 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
У Вінниці відзначить першу річницю Veteran Hub
15 вересня 2021, 09:23
У Вінниці відзначить першу річницю Veteran Hub

Рік тому Veteran Hub вперше відчинив свої двері для ветеранів і ветеранок Вінниці й області. Протягом цього часу до нас прийшли понад півтори тисячі відвідувачів. У стінах хабу й телефоном ветерани й ветеранки отримали майже дві з половиною тисячі послуг й консультацій: з оформлення документів на землю, убд, медичних послуг, працевлаштування та багато годин психологічної підтримки. Та головне — ми були разом, йдеться в публікації Veteran Hub Вінниця.

“Тепер ми хочемо поговорити про перший рік простому Veteran Hub у Вінниці та роботи мобільного офісу в області. Запрошуємо приєднатися на нашу першу річницю. ветеранів, ветеранок і членів їхніх родин. Будемо раді поспілкуватися з представниками місцевого самоврядування та громадських організацій, відповімо на питання журналістам і волонтерам. Цей день ми хочемо розділити з усіма, хто вважає Veteran Hub у Вінниці — частиною свого життя”, – розповідають у Veteran Hub Вінниця.

У святковий день у простір завітає керівниця організації Івона Костина, щоб представити річний звіт. Ветеран і керівник філії у Вінниці Ігор Гемба разом з ветеранкою та координаторкою мобільного офісу у Вінницькій області Анастасією Бунич, а також ветеранка та керівниця напрямку послуг Марина Ланівська розкажуть про успіхи першого року.

Розклад події:

11:30-12:00 — збір гостей та вітальна кава;

12:00-13:00 — офіційна частина та презентація річного звіту;

13:00-15:00 — нетворкінг та закуски для усіх гостей.

Побачимося на святкуванні першого року роботи Veteran Hub у Вінниці 18 вересня о 12:00:

м. Вінниця, вул. Восьмого березня, 29

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар