Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 травня 2024
22,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У ВІННИЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ЮНИХ КНИГОЛЮБІВ
06 жовтня 2023, 10:54
У ВІННИЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ЮНИХ КНИГОЛЮБІВ

У Вінниці вже традиційно до Всеукраїнського дня бібліотек підсумували результат конкурсу «Літо з книгою: кращий читач 2023 року». Участь у ньому взяли юні користувачі книгозбірень громади віком від 6 до 15 років. За умовами конкурсу кращого свого читача у кожній бібліотеці-філії визначали не лише за кількістю прочитаних книг, а й за якістю засвоєння матеріалу. Книги зі шкільної програми не враховувалися.

Як зазначила директорка закладу культури «Вінницька міська централізована бібліотечна система» Олена Заквацька, бібліотекарі проаналізували читацькі формуляри та виявляли найкращих юних читачів серед постійних користувачів.

«Для кожної бібліотеки найціннішим інтелектуальним скарбом – є її читачі. Зараз ми живемо у світі, в якому, щоб дізнатися будь-яку інформацію, в першу чергу звертаємося до мережі Інтернет. Утім, не потрібно забувати і про книги, адже вони – джерело натхнення, завдяки яким можемо подорожувати у часі та просторі, пізнавати щось нове та заглиблюватися у власний внутрішній світ. Іноді батьки скаржаться, що їхні діти, книги до рук брати не хочуть, на що ми, завжди, радимо заохочувати до читання своїм прикладом», – зазначає Олена Заквацька.

Одним із переможців конкурсу став одинадцятилітній Іван Богатчук. Хлопчик відвідує бібліотеку-філію № 10 та полюбляє читати пригодницьку літературу та українську класику.

«Найбільше з наших письменників мені подобаються Тарас Шевченко та Іван Франко. Дуже багато перечитав їхніх творів. Люблю також книжки, герої яких сильні, витривалі, мають багато друзів. Таким прикладом у житті для мене є мій батько, що нині боронить Україну на фронті», – зізнається хлопчик.

Юні книголюби отримали грамоти від закладу культури «Вінницька міська централізована бібліотечна система» та невеликі набори для творчості, канцелярію та інші корисні подарунки.

«Дякуємо нашим юним читачам за любов до книги та читання, за активне відвідування та відданість бібліотеці», – каже Олена Заквацька.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар