Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 жовтня 2021
9,2 °C
ясно

Новини

Вінниця
У ВІННИЦІ ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ РОБОТА СТАНЦІЙ NEXTBIKE
29 березня 2021, 19:46
У ВІННИЦІ ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ РОБОТА СТАНЦІЙ NEXTBIKE

З першого квітня у Вінниці відновлює роботу муніципальний велопрокат. У різних частинах міста на 25 велостанціях можна буде орендувати двоколісний транспортний засіб. Наразі налагоджують роботу станцій та доставляють на них байки. 

«Запуск велопрокату Nextbike у Вінниці стартує першого квітня. Наразі станції працюють в тестовому режимі. Велосипеди, які пройшли технічне обслуговування, відсьогодні вже стоятимуть на станціях. Також їх продовжать доставляти і наступного тижня. Загалом на стаціях буде розміщено 180 байків», - розповів головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін. 

Представник компанії Nextbike Україна у Вінниці Олександр Царевський  зазначив,  що до 7 квітня при купівлі "місячного" абонементу повертають 50 грн на рахунок. Вартість такого абонементу 250 грн. Відзначимо, що абонемент діє у Вінниці, Львові, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. З усіма розцінками можна ознайомитися за посиланням: https://www.nextbike.ua/uk/Vinnytsia/prices/

«Ми розконсервовуємо станції, тестуємо апаратуру і стартуємо. Якщо гарна, сонячна погода, то це гарна альтернатива громадському транспорту», - додав Олександр Царевський. 

SV_09367.JPG

SV_09396.JPG

SV_09370.JPG

SV_09434.JPG

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар