Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 грудня 2022
-4,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Вінниці відбудеться додатковий показ документального фільму «Вільна людина. Проща»
26 вересня 2022, 14:53
У Вінниці відбудеться додатковий показ документального фільму «Вільна людина. Проща»

У Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» 30 вересня відбудеться додатковий показ документального фільму «Вільна людина. Проща».

Як повідомляють на сторінці Visit Vinnytsia, фільм – про десантника ЗСУ, відомого блогера-мандрівника та автора книги-бестселера «Сліди на дорозі» Валерія Маркуса (Ананьєва). Стрічка охоплює період 2014-2020 років та розкриває такі теми для українського суспільства: реалії війни та складнощі реабілітації, силу волі та важливість подорожувати, мовне питання та значення культури. Крім цього, успіх, критику та ставлення до грошей.

У фільмі важливу роль відіграє історія про мандрівку Валерія Шляхом святого Якова з Парижа до мису Фіністерре в Іспанії. Та чи знайде десантник спокій, йдучи легендарним шляхом пілігримів? Як змінився Валерій після всього пережитого? – йдеться у дописі.

Захід розпочнеться о 17:00. Єдиною умовою участі є довільний внесок, який перерахують благодійному фонду Markus Foundation на підтримку 47-го штурмового полку. Головним сержантом полку є власне герой стрічки – Валерій Маркус.

Зазначено, що стрічку вже показали у Кам’янці-Подільському, Ужгороді, Лондоні, Любліні, Варшаві, Познані, Каннах, Вільнюсі та Львові. Водночас у Вінниці в рамках Днів європейської спадщини відбулось два покази цього фільму.

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар