Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
10 квітня 2020
6,3 °C
небольшая облачность

Новини

Вінниця
У Вінниці відбудеться аукціон картин, створених дітьми із вадами розвитку
13 травня 2019, 15:48

У Вінниці 23 травня відбудеться благодійна виставка-аукціон «Те, що не бачить дорослий», на якій можна буде придбати картини в стилі абстракціонізму, намальовані дітками із вадами розвитку.  

За підтримки вінницької художниці Вікторії Абрамович відбулася серія творчих майстер-класів для дітей із дитячих будинків, які мають різні вади розвитку. Оскільки в малечі було завдання виконати роботи в стилі абстракціонізму, вони працювали текстурною пастою, акрилом та іншими сучасними матеріалами.

Таким чином організатори, ГО «Розвиток. Освіта. Захист» та БФ «Вінниця – комфортне та безпечне місто», вирішили організувати виставку-аукціон цих картин.

В анонсі заходу йдеться, що частину коштів спрямують на придбання необхідних речей кожній дитині, яка брала участь у майстер-класі (на особисті потреби для розвитку та освіти). А іншу частину витратять на організацію щомісячних заходів для дітей із дитячих будинків (екскурсії, тренінги, майстер-класи, виставки, медичні огляди, спортивні секції, курси іноземних мов тощо).

 

– Творити добро – легко, потрібно лише пам’ятати, що ми всі однакові і чужих дітей не буває! Приєднуйтесь та робіть добрі справи разом з нами!  – зазначають організатори.

 

Благодійний аукціон «Те, що не бачить дорослий» відбудеться у суботу, 23 травня, в просторі «CHERDAK» (вулиця Соборна, 24, ТЦ «SkyPark», 8 поверх). Початок – о 18:00.

Для участі в заході потрібно попередньо залишити заявку. Крім того можна зробити благодійний внесок, навіть якщо не можете взяти участь у виставці. Детальніше ТУТ

Програма заходу:

18:00-18:15 – зустріч гостей;

18:15-18:30 – вітальне слово організаторів;

18:30-19:00 – шоу-програма;

19:00-19:30 – аукціон;

19:30-19:45 – вручення подяк, оголошення зібраної суми та закриття;

19:45 – фуршет.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар