Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 березня 2023
10,7 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
У Вінниці в центрі онкології зробили 140 3D операцій
27 січня 2023, 20:10
У Вінниці в центрі онкології зробили 140 3D операцій

На спеціальному 3D принтері друкують титанові імпланти та пластини. Роблять все за індивідуальними параметрами пацієнтів. Завдяки цьому методу виконують об’ємні операції, навіть на складних ділянках тіла. У вінницькому в центрі онкології зробили 140 3D операцій.

Застосовують такий метод у відділенні пухлин голови та шиї. Титанові пластини та імпланти необхідні для усунення післяопераційних дефектів.

Одна із пацієнток онкоцентру мала злоякісну пухлину нижньої щелепи. Лікарям довелося видалити частину щелепи та дна ротової порожнини. Жінці провели реконструкцію індивідуальним титановим імплантом. Зафіксували його за допомогою титанових гвинтів.

«ЗD технології ми застосовуємо уже з 2019 року. Цей метод дає можливість відновлювати видалену частину щелепи та дефект м’яких тканин. Ми зберігаємо її природну форму. Ми закликаємо вінничан не відкладати турботу про своє здоров’я до Перемоги, а при найменших ознаках хвороби звертайтеся до лікарів чи просто прийдіть на профілактичний огляд”, – зауважує хірург-стоматолог Подільського онкоцентру Жанна Блеснюк.
 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар