Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 березня 2023
17,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці триває реконструкція парку “Хімік”.
07 жовтня 2022, 15:09
У Вінниці триває реконструкція парку “Хімік”.

У Вінниці триває реконструкція парку “Хімік”, яку розпочали минулого року. Наразі будівельники працюють на тій ділянці, де архітектори спроєктували дозвілля для молоді та дітей, також вже виконані 95% робіт по освітленню.

Цей проєкт особливий, оскільки те, яким він має бути, вирішували мешканці на загальних зустрічах, а до реалізації проєкту залучались в тому числі й грантові кошти. Ремонт розподілений на кілька етапів. Для реалізації планів на цей рік були передбачені кошти в міському бюджеті, тож ми працюємо по графіку. Прагнемо, щоб вінничани якомога швидше змогли відпочивати в парку, – йдеться в дописі.

 

Наразі ведуться роботи на тій ділянці, де архітектори спроєктували дозвілля для молоді та дітей з ключовими локаціями будинку-альтанки, сцени, острова піску та пагорба.

Освітлювати парк буде понад півсотні енергоощадних ламп – 95% робіт уже виконані. Всі електроопори німецького виробництва, а решту елементів освітлення вмонтують як тільки завершаться роботи з благоустрою.

 

Загалом же згідно з проєктом капремонту тут буде дитячий та спортивний майданчики, лавка “добросусідства”, “тиха” зона та інші локації. Всі вони будуть поєднані між собою пішохідними зонами з сучасним освітленням та відеонаглядом. Проєктом також передбачена модульна вбиральня, озеленення, ремонт паркану, встановлення 88 лавочок, велопарковки та 20 камер відеоспостереження, які під’єднають до Ситуаційного центру. Ці роботи будуть виконуватися пізніше.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар