Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2021
21,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У ВІННИЦІ СТАРТУВАВ КОНКУРС БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ ДЛЯ МОЛОДІ «VINIDEA»
23 березня 2021, 18:54
У ВІННИЦІ СТАРТУВАВ КОНКУРС БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ ДЛЯ МОЛОДІ «VINIDEA»

Талановитих та молодих людей Вінниці запрошують взяти участь в конкурсі бізнес-проектів «VINIDEA». Основна мета конкурсу полягає в навчанні молоді основним механізмам побудови та розвитку власного бізнесу шляхом проведення навчання та практики.

«Ми розуміємо, що сучасна молодь зацікавлена в створенні та розвитку власного бізнесу, який дасть можливості максимально реалізувати свій творчий потенціал та досягти фінансової незалежності. Саме тому, Вінницька міська рада прагне розвивати бізнес-навички нашої молоді задля їх розвитку та, як наслідок, економічного зростання нашого міста», – зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний.

Організаторами конкурсу є департамент економіки і інвестицій Вінницької міської ради, Вінницька бізнес-школа та Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат".

Проєкт для участі в конкурсі може подавати одна людина чи група (команда проєкт) віком 16-25 років, які є громадянами України та здобувають освіту у професійно-технічних закладах та вишах Вінниці.

«Учасники проєкт пройдуть поглиблене модульне навчання з курсу бізнес-планування та формування проєктний команд. Нам необхідно  інформувати молодь про конкурси бізнес-проектів, які проводяться, і тим самим масово залучати молодих людей в підприємницьку діяльність», – зазначили представники Вінницької бізнес-школи.

Для участі в конкурсі необхідно підготувати бізнес-проект та заповнити відповідну Google-форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePSnmMlEzMkWs62PuTG4MoGSU9gbkBwxfCTQAlgl2EaC5kaA/viewform . Крім особистих даних потрібно буде вказати  номінацію, короткий опис суті бізнес-проекту, що потрібно для його реалізації, як монетизувати проєкт та розрахувати окупність та інше. 

Набір учасників триватиме до 2 квітня включно. Учасники проєкт матимуть можливість чотири дні навчатись. 

У першому блоці «Продукт на мільйон» молодь матиме можливість навчитись знаходити ідеї для своїх продуктів, тестувати і упаковувати їх для продажу.

В блоці «Маркетинг з нуля» - дізнаються про основи просування продукції, без чого успішний вихід на ринок неможливий.

Також учасники проєкт вивчатимуть успішні бізнес-моделі компаній, як влаштовані фінанси компанії; чому гроші і прибуток - це не одне і те ж; що таке EBITDA і як працювати з цим показником; які існують форми фінансової звітності; як формується і з чого складається оборотний капітал; що таке фінансовий аналіз і як його проводити.

На третій день навчання мова йтиме про створення команди переможців; де і як шукати переможців собі в команду; як мотивувати, навчати та розвивати персонал; як з колективу зробити команду переможців.

В блоці «Юридичні аспекти бізнесу» молодь матиме можливість зрозуміти  правові основи ведення власної справи. Протягом курсу будуть розглянуті типи підприємницької діяльності та особливості їх реєстрації, сплати податків, подання звітності та найму працівників.

Реалізація проєкт та навчання буде проходити у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат».

«Квадрат – це місце для реалізації можливостей для молоді, саме тому ми разом з партнерами запроваджуємо таке навчання. Радіємо, що можемо створювати такі проєкт та допомагати молоді Вінниці реалізовувати свої креативні ідеї та бізнес-проекти», – зазначила директорка Вінницького обласного молодіжного центру "Квадрат" Анастасія Молдован.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар