Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 травня 2024
20,1 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці розпочався сезон прокату електросамокатів
20 березня 2023, 19:35
У Вінниці розпочався сезон прокату електросамокатів

У суботу, 18 березня, у Вінниці відновили прокат електросамокатів. Варто зазначити, що відтепер експлуатація цього транспорту буде здійснюватися у рамках меморандуму між Вінницькою міською радою та операторами прокату електросамокатів.

Нагадаємо, що відтепер ранковий старт електричних самокатів буде здійснюватись з відповідних графічно окреслених майданчиків, роботи над якими тривали минулого тижня.

Також меморандум передбачає обмеження швидкості електросамокатів до 20 км/год, а в окремих зонах (парки, пішохідні зони, площі тощо) – до 15 км/год. Також у цих зонах буде заборонено залишати самокати.

У департаменті транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради зазначають, що, оскільки на законодавчому рівні рух електросамокатами не регулюється, впровадження умов даного меморандуму має на меті забезпечити комфортні та безпечні умови пересування для всіх учасників дорожнього руху.

«У зв’язку з покращенням погодних умов, було відновлено послугу з прокату електросамокатів. Варто зазначити, що відтепер експлуатація цих транспортних засобів буде здійснюватись за умовами підписаного меморандуму, – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін. – Але навіть попри це ми закликаємо вінничан та гостей міста з відповідальністю й серйозністю віднестись до поїздок на електричних самокатах та не створювати аварійні ситуації та перешкоди для інших учасників дорожнього руху».

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар