Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 травня 2022
14,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці розпочався опалювальний сезон
12 жовтня 2021, 15:02
У Вінниці розпочався опалювальний сезон

Відучора в оселі вінничан почали подавати тепло. Підставою для початку опалювального сезону стало зниження середньодобової температури повітря, яка трималася нижче позначки +80 С упродовж трьох діб. Станом на сьогодні, за повідомленням КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», тепло подали у 645 будинок. Всього теплопостачальне підприємство забезпечує послугою з централізованого опалення 1225 будинків житлового фонду  Вінниці. Подача тепла в будинки відбувається поступово, за кілька днів комунальники обіцяють забезпечити теплом усі обслуговуючі будинки.

«Минулого тижня, відповідно до рішення виконкому Вінницької міської ради, опалення вже почали вмикати у освітніх та медичних закладах, керівники яких подали відповідні заявки. Станом на сьогодні, 12 жовтня,  теплоносій подано у 50 закладів соціальної сфери (ДНЗ – 43 із 50, ЗОШ – 2 із 37, заклади охорони здоров’я – 5 із 14)», – повідомляє КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

Між тим тепловики нагадують, що під час подачі теплоносія на будинки, йде велике навантаження на мережі і можуть виникати пориви. На всі місця, де виявлені аварійні ситуації, оперативно виїжджають і працюють бригади. Однак, якщо витоки відбуваються у внутрішньобудинкових системах, то ці проблеми мають ліквідувати управляючі компанії, або ОСББ.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар