Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 квітня 2024
10,4 °C
дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці пройшов відкритий чемпіонат міста з шашок. Хто став переможцем?
29 березня 2023, 17:31
У Вінниці пройшов відкритий чемпіонат міста з шашок. Хто став переможцем?

Нещодавно на базі Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 за підтримки комітету по фізичній культурі та спорту ВМР відбувся відкритий чемпіонат міста Вінниця з шашок. В турнірі брали участь 50 спортсменів. Перші місця здобули вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Михайло Батутін та Софія Бевз.

Друга сходинка у змаганнях серед чоловіків за вінничанином Андрієм Данченко, третя – Олексієм Опанасюком (МДЮСШ № 6). А серед жінок срібну нагороду здобула Тетяна Ковальчук з міста Хмільник, а «бронзу» – Єлізавета Левіт зі спортивної школи №6.

«Відкритий формат змагань зібрав не лише найкращих шашкістів обласного центру, а й з Вінницького району, Калинівки та Хмільника. Всі спортсмени продемонстрували неймовірний рівень гри у двох турнірах: турнір А – для кандидатів в майстри спорту, першорозрядників та сильних ІІ розрядів, а також турнір Б – для шашкістів-початківців. Чемпіонат пройшов в запеклій боротьбі й тільки в останньому турі визначився переможець», – говорить тренер-викладач з шашок МДЮСШ № 6 Микола Леонов.

По завершенню змагань переможців нагородили кубками, медалями, грамотами та цінними призами від комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар