Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
15 липня 2024
36,9 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
У Вінниці провели лекцію для молоді на тему «ChatGPT vs Google Gemini. Огляд інструментів ШІ»
06 березня 2024, 19:17
У Вінниці провели лекцію для молоді на тему «ChatGPT vs Google Gemini. Огляд інструментів ШІ»

У Вінниці відбувся освітній захід для молоді. Провідні фахівці EPAM Ukraine провели лекцію на тему «ChatGPT vs Google Gemini. Огляд інструментів ШІ» для 25 молодих та талановитих вінничан. Ініціювали подію представники Вінницької молодіжної ради.

Під час лекції молодь порівнювала два відомі інструменти штучного інтелекту.

Зокрема, у першій частині вони досліджували еволюцію штучного інтелекту, виявляли його потенційні можливості та ризики. Друга частина заходу присвячена аналізу Google Gemini та ChatGPT. Учасники отримали глибше розуміння їхніх можливостей та відмінностей. Найцікавіше було дізнатися про LLM моделі, на яких базуються обидва інструменти.

Як зазначила начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак, зустріч із висококваліфікованими фахівцями дала учасникам можливість розширити свої горизонти та визначити свої цілі у сфері ШІ.

Ми вдячні команді EPAM Ukraine за неймовірну можливість побачити майбутнє вже сьогодні. Цілком можливо, що серед учасників цієї зустрічі є майбутні лідери, які стануть на шлях вивчення штучного інтелекту, – сказала Юлія Мончак.

Також під час зустрічі учасники лекції обговорювали потенційні проблеми, з якими можуть зіткнутися фахівці цієї галузі.

Зустріч з експертами компанії EPAM Ukraine – це незабутній досвід. Я отримала велику порцію мотивації, інсайтів та знань, які надихнули мене розглянути інженерію хмарних технологій як перспективну кар'єрну галузь, – поділилася враженнями Марія.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар