Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 липня 2024
25,6 °C
дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці продовжують розвивати велоінфраструктуру: понад 2 кілометри велодоріжок зробили в минулому році
31 березня 2023, 16:39
У Вінниці продовжують розвивати велоінфраструктуру: понад 2 кілометри велодоріжок зробили в минулому році

У Вінниці продовжують здійснювати заходи у рамках Зеленого курсу. Одним з його напрямків є покращення екологічної складової міської мобільності, а також розвиток велоінфраструктури. Сьогодні, 31 березня, на сесії Вінницької міської ради директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін прозвітував про хід виконання Програми розвитку велосипедного руху у Вінницькій міській територіальній громаді на 2021-2023 роки у 2022 році.

Через повномасштабний наступ російських військ та обмеження видатків, виконання більшості заходів програми було призупинено, але попри це за минулий рік, у рамках цієї програми, вдалось збільшити загальну протяжність велосипедної мережі на 2,2 км.

Роботи по облаштуванню велосипедних шляхів проводились в рамках комплексної реконструкції вулиць та доріг Вінницької міської територіальної громади, зокрема у рамках реконструкції на вулиці Якова Шепеля було облаштовано 1,4 км велошляху, а у смт Десна, на вулиці Сергія Зулінського, облаштували 0,8 км велосипедних доріжок.

Таким чином загальна протяжність велосипедної мережі у Вінницькій громаді становить 90,7 км.

Окрім того, впродовж минулого року опрацьовувались можливі варіанти встановлення більшої кількості велосипедних парковок у Вінниці. На сьогодні у місті є 463 велосипедних парковки різного типу, та загалом 1 225 місць для паркування велосипедів.

Також у 2022 році фахівці департаменту транспорту та міської мобільності проводили обстеження вулично-шляхової мережі на можливість внесення змін або розробки нових схем організації дорожнього руху з влаштуванням велосипедної мережі. За результатами обстежень було розроблено та затверджено схеми ОДР вулиці Стрілецької та вулиці Миколи Ващука.

«Нові схеми ОДР передбачають реорганізацію дорожнього руху, а саме: звуження проїжджої частини до нормативної ширини, облаштування велосипедних доріжок та місць для паркування, – зазначив директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін. – Наразі важливо забезпечити комфортні та безпечні умови для всіх учасників дорожнього руху».

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар