Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 червня 2024
21,6 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
У Вінниці працює безкоштовна служба супроводу та служба перевезення осіб на кріслах колісних
18 січня 2024, 22:46
У Вінниці працює безкоштовна служба супроводу та служба перевезення осіб на кріслах колісних
  • У Вінниці, за підтримки Вінницької міської ради, при ГО «Гармонія», діють служба супроводу та служба перевезення людей на кріслах колісних.
  • Фахівці служби супроводу надали за 2023 рік 2242 послуги, служби перевезення — 10 443 послуги.
  • Вони продовжують працювати і зараз.

— Обидві служби мають попит серед вінничан. Зокрема, послугами служби перевезення за 2023 рік скористалася 281 людина, послугами служби супроводу — 145. Це, як правило, люди з інвалідністю, найчастіше — з порушеннями опорно-рухового апарату, яким потрібна стороння допомога, щоб вийти з дому та дістатися у певне місце, — розповіла директорка центру реабілітації «Гармонія» ім. Раїси Панасюк Олени Чорнобривенко.

 

Користувачам служб допомагають дістатися до вокзалів, лікарень та аптек, місць навчання, у Прозорі офіси та інші заклади з отримання соціальних послуг, для отримання психологічних та юридичних послуг, участь у виборах тощо.

У розпорядженні служби перевезення — комфортабельні автівки, оснащені підіймачами. Наразі їх на базі ГО «Гармонія» чотири. Зайти і вийти з машини допоможуть двоє працівників служби супроводу. Хоча служба перевезення і служба супроводу часто працюють разом, це — дві окремі послуги.

  • Щоб скористатися послугами, потрібно зателефонувати за номером 067-430-00-62.
  • Заявки приймає диспетчер, який на лінії з 09.00 до 17.00.

 

Про виїзд варто повідомити за два робочих дні. Замовлення на авто/залізничний вокзал здійснюється у будь-який час доби. Обидві послуги безоплатні та діють у межах Вінницької громади.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар