Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 липня 2024
25,6 °C
дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці оновили розклад руху трамваїв та автобусів
06 листопада 2023, 01:07
У Вінниці оновили розклад руху трамваїв та автобусів

У Вінниці через завершення реконструкції вул. Батозької оновили розклад руху громадського транспорту.

Майже завершені роботи на вулиці Батозькій у Вінниці і невдовзі трамваї відновлять рух до залізничного вокзалу. Зокрема, це маршрути № 1 "Залізничний вокзал - Електромережа", № 4 "Барське шосе - Залізничний вокзал" та № 6 "Залізничний вокзал - Вишенька".

«По Батозькій попрямують автобуси № 2 "Вул. Сергія Зулінського - Пл. Шкільна", № 20 "Водоканал - Хутір Шевченка" та маршрутні таксі № 2Б "Пл. Шкільга - смт Десна", № 9А "Залізничний вокзал - Хутір Шевченка" за схемами руху, які діяли до початку реконструкції 01.11.2021 р.

Новий розклад руху трамваїв уже доступний на сайті та у телеграм-боті. Зверніть увагу, що зміни розкладу руху відбудуться на усіх маршрутах.

Також співпало, що разом зі змінами на трамвайних маршрутах буде змінено увесь розклад руху автобусів. Як зазначено в оголошеннях, розміщених в автобусах, час відправлення перших рейсів автобусів залишився незмінним», - йдеться в повідомленні.

Рух трамваїв та приватного транспорту відновлять в понеділок, 6 листопада.  

Кінцевою зупинкою трамваїв за маршрутами №1, 4, 6 відтепер буде зупинка «Залізничний вокзал», - повідомили у департаменті транспорту та міської мобільності ВМР.

Окрім цього, по вулиці Батозькій буде відновлено рух приватного автотранспорту.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар