Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 липня 2024
29,2 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Вінниці облаштували "віденські зупинки": навіщо це рішення
07 листопада 2023, 19:21
У Вінниці облаштували "віденські зупинки": навіщо це рішення

У Вінниці облаштували "віденські зупинки", які нададуть можливість маломобільним мешканцям зручно користуватися громадським транспортом.

У чому проблема?

Зупинки громадського транспорту є дуже важливою складовою цього обслуговуючого сервісу у населених пунктах.

Вони повинні бути зручними для користування та доступними для всіх верств населення, зокрема і маломобільних груп. Однак, в Україні мало міст, які облаштували зупинки громадського транспорту по віденського типу, що і відповідають інклюзивності.

Такі зупинки вже давно роблять у країнах Євросоюзу для маломобільних пасажирів.

Яке рішення?

У Вінниці також облаштували "віденські зупинки", які нададуть можливість маломобільним мешканцям зручно користуватися громадським транспортом.

Як це працює?

Віденські зупинки – підняття проїжджої частини асфальту в межах зупинки трамвая. Самі трамваї мають штучне обмеження швидкості.

Як повідомляють, потрапляння у салон транспорту також не повинно викликати надзусиль та бути до снаги людині в інвалідному візку.

Віденські зупинки, Вінниця

Саме через це висота платформи повинна збігатись або ж бути максимально близькою до рівня першої сходинки (чи рівня підлоги, якщо транспорт низькопідлоговий).

Також автобусні зупинки обладнані кассельськими бордюрами, що дозволяють водіям під'їжджати впритул до посадкової зони, зазначають "Пасажири Києва".

Віденські зупинки, Вінниця

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар