Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
04 грудня 2022
-2,9 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Вінниці назвали перелік найпопулярніших вакансій
17 червня 2021, 14:38
У Вінниці назвали перелік найпопулярніших вакансій

Robota.ua, як перша українська оналйн-платформа з пошуку роботи, виконала аналіз вакансій і резюме у Вінниці. Нижче подано результати даного дослідження.  

У перелік популярних професій у Вінниці потрапили: менеджер із продажу, працівник держустанови, продавець, торговий представник із власним авто, водій. Згідно із даними за останні 3 місяці, на 3 938 вакансій припадає 23 154 кандидати. 

Щодо розміру заробітної плати, то середня зарплата, яка пропонується шукачам роботи, розрахована на рівні 9 294 грн. Тоді як самі шукачу роботи в середньому просять 10 000 гривень.  При цьому є вакансії, де розмір зарплат значно вищий: водій-міжнародник — 55 000 грн., супервайзер — 30 500 грн., регіональний менеджер галузі FMCG — 30 000 грн. 

Також опубліковані вакансії і з інших країн, зокрема Польщі, Чехії, Німеччини, Литви та Ізраїлю. Йдеться про робочі спеціальності на виробництво, працівники складського господарства, водії, робочі спеціальності на будівництво , робітники без кваліфікації, інженери-електрики, персонал для дому та інше.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар