Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 січня 2023
1,5 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Вінниці навчали малюків створювати новорічні чобітки для подарунків У Вінниці навчали малюків створювати новорічні чобітки для подарунків
27 грудня 2022, 16:34
У Вінниці навчали малюків створювати новорічні чобітки для подарунків У Вінниці навчали малюків створювати новорічні чобітки для подарунків

Цими вихідними у Вінниці активна малеча й молодь об'єдналися та пошили новорічні чобітки для майбутніх подаруночків.

Учасники заходу опановували цікаві навички хенд-мейду та сміливо втілювали найсміливіші ідеї. 

Молодь та малеча створювали власноруч креативні вироби, адже не має нічого ціннішого ручної роботи, яка згодом прикрашатиме власну оселю, – зауважує начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міськради Юлія Мончак.

Також креативні діти та молодь з-поміж переселенців спільно з волонтерами продовжили участь в циклі "Творчих новорічних майстер-класів". Цього разу працювали з декоративними матеріалами та мали змогу власноруч створити особливі прикраси-брошки у вигляді символу 2023 року – кролика.

Кожен учасник окрім стильного та оригінального аксесуара отримав додаткові знання щодо історії виникнення брошок та навичок шиття. По завершенню заходу не обійшлося без солодких подарунків для учасників майстер-класу, – зазначила голова Вінницької молодіжної ради Таїсія Дембовська.

Заходи відбувалися за підтримки ГО "Дівчата" у партнерстві з міжнародною організацією World Vision та за фінансового сприяння ADH реалізують проєкт "Підтримка ВПО в Україні" та Вінницької молодіжної ради.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар