Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 липня 2024
27,4 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
У Вінниці на Замковій горі створили квіткове панно у вигляді Герба України
24 травня 2023, 16:02
У Вінниці на Замковій горі створили квіткове панно у вигляді Герба України

У Вінниці на Замковій горі створили квіткове панно у вигляді Герба України – тризуба, задля цього знадобилося близько п'яти тисяч саджанців квітів.

«У Вінниці знову на Замковій горі висадили квіткове панно у вигляді Герба України. Загалом для створення патріотичної інсталяції знадобилося близько 5 тисяч квітів», - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, квітковий тризуб у національних кольорах висадили на Замковій горі – найвищій точці Вінниці. Тут встановлений флагшток із найбільшим Прапором України.

Для створення ландшафтної клумби у вигляді тризуба використали посадки жовтих родичів чорнобривця - тагетесів та блакитних агератумів, які цвітуть до пізньої осені. Її добре видно і з дороги, і з прилеглих територій. Відтак вінничани і гості міста зможуть милуватися квітковим панно та надихатися патріотичною красою.

Як повідомляв Укрінформ, у Крушельницькому лісництві НПП «Сколівські Бескиди» з декоративних дерев та кущів створили фрагмент вишиванки в межах екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна»

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар