Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
03 серпня 2021
23,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці мережу магазинів змусили прибрати рекламу матраців «з підтекстом»
12 березня 2020, 14:47
У Вінниці мережу магазинів змусили прибрати рекламу матраців «з підтекстом»

У Вінниці усунули дискримінаційну рекламу мережі магазинів «Світ матраців». Зокрема йдеться про борди і вивіски з надписом: «Люблю – коли ліжко дерев’яне», які були розташовані за адресою вул. Зодчих, 6.

«Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області пильно слідкує за рекламою, яка поширюється в області. Спеціалісти відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства Управління захисту споживачів попереджають створення та розповсюдження дискримінаційної реклами.

При здійснені контролю за дотриманням законодавства про рекламу, спеціалістами було виявлено, що вищезгадана реклама порушує:

  • положення Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», а також Закону України «Про рекламу», зокрема, п.3 ст.7 «Реклама не повинна містити інформації або зображень, які порушують етичні, гуманістичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності»;
  • пункт 5.2.7. Стандарту недискримінаційної реклами СОУ 21708654-002-2011, відповідно до якого, реклама не повинна містити заяви та візуальні презентації, які можуть негативно впливати або порушувати норми суспільної культури і моралі, які вважаються загальновизнаними більшістю споживачів рекламного продукту в даному суспільстві.

 

 

Згідно чинного закондавства, на суб'єкт господарювання було накладено адміністративно-господарські санкції, що були сплачені в повному обсязі протягом 15-ти днів.

Також, під час проведення експертизи, було виявлено наявність дискримінації в рекламних матеріалах ТМ «Світ матраців» у містах: Дубно - 1, Кам'янець-Подільський - 1, Київ - 2, Луцьк - 1, Миколаїв - 1, Одеса - 1, Тернопіль - 2, Івано-Франківськ – 1», - повідомляють на сайті Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар