Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 листопада 2022
-0,7 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Вінниці будують ще одну багатоповерхівку за програмою "Муніципальне житло"
28 вересня 2022, 14:36
У Вінниці будують ще одну багатоповерхівку за програмою "Муніципальне житло"

Багатоквартирний будинок зводять на вулиці 600-річчя. Вперше для участі у Програмі введена квота для працівників релокованих підприємств.

Разом зі студентами Вінницького національного технічного університету - майбутніми будівельниками, проєктантами, інженерами він побував на об'єкті, де роботи почалися в серпні 2022 року.

Майбутні спеціалісти на власні очі побачили, з чого все починається, а також дізналися, які етапи потрібно пройти - починаючи з геодезичних досліджень до введення в експлуатацію. Це буде каркасний будинок з підземним паркінгом. Замість звичного природного газу тут все розраховано на електрику - йдеться про опалення, нагрів води та можливість приготування їжі. Електроенергію Україна виробляє самостійно, тож відмова від газоспоживання - це незалежність від різних факторів та обставин, а також суттєва економія під час опалювального періоду, - пише пан Андрій. 

Зазначається, що за 13 років Програми Вінницька міська рада збудувала та ввела в експлуатацію 11 багатоповерхівок - це понад 62 тисячі м2 нового житла. Завдяки цьому проєкту більше тисячі вінницьких родин поліпшили житлові умови, 860 з них - учасники Програми.

Нещодавно, нагадаю, ми ввели в експлуатацію багатоповерхівку на вулиці Анатолія Бортняка - сучасний будинок зі зручностями для людей з обмеженими фізичними можливостями зокрема. Напередодні провели жеребкування для визначення учасників першої та другої черги Програми «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» у будинку на вулиці 600-річчя. Вперше введена квота для працівників релокованих підприємств. Ми зацікавлені в тому, щоб створювати умови для розвитку та комфортного життя людей в нашій громаді. Тож працюємо далі, - підсумував він.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар