Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 червня 2024
21,8 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці бабусі виступлять на змаганнях з чирлідингу
11 квітня 2023, 19:26
У Вінниці бабусі виступлять на змаганнях з чирлідингу

Підопічні Вінницького міського Терцентру готуються до виступу на всеукраїнських змаганнях з чирлідингу. Як повідомляє Вінницька міська рада, змагання відбудуться в червні цього року у Вінниці, бабусі там будуть запрошеними гостями.

Сьогодні ж у центральному міському парку імені Леонтовича вони показали, чого вже навчилися за два місяці підготовки. Основним рухам чирлідингу бабусь навчає майстер спорту міжнародного класу, президент федерації вінницького чирлідингу Яна Вихованець. Вона розповіла, що проводить заняття за спеціальною програмою.

“У них особливий вік, тому я звертаю увагу на все: обов’язковими мають бути розминка, розтяжка, підкачка. А основа у нас – це чирлідинг. У червні вони мають виступити на всеукраїнських змаганнях з чирлідингу. Туди я запрошую їх як VIP-гостей, як почесну команду, аби вони показали професійним молодим спортсменам, що таке вміння з чирлідингу в такому віці”, – говорить тренерка Яна Вихованець.

Усі танцівниці – підопічні міського Терцентру. Загалом на заняття з чирлідингу ходить близько 50 жінок. Наймолодшій – 55 років, найстаршій – 80.

“Це цікаво, ми підіймаємо настрій і собі, і своєму оточенню. Дуже віримо в нашу Перемогу і хочемо постійно бути в тонусі, покращувати своє здоров’я. Я й подумати не могла, що у своєму віці буду робити такі розтяжки і так танцювати” , – розповідає підопічна Терцентру Світлана Юрчак.

Сьогодні в центральному парку імені Леонтовича люди похилого віку показали, чого навчилися за два місяці. Крім того, аби популяризувати здоровий спосіб життя та заняття спортом – підопічні Терцентру провели інші активності. Вони співали, читали вірші та гуморески про активний спосіб життя, змагалися в різних спортивних іграх.

“Ми планували провести такий спортивний захід до Дня здоров’я, трішки раніше. Але погода завадила. Тож сьогодні, на свіжому повітрі, у нас зібралися підопічні Терцентру, які відвідують різні гуртки, зокрема спортивні: це і спортивні танці, скандинавська ходьба, велопрогулянка, тренажерна зала, оздоровча фізкультура. Всі вони активно волонтерять і час від часу ми влаштовуємо для них от такі заходи, аби вони відпочили, набралися сил”, – розповідає завідувачка відділення денного перебування Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Вікторія Вдовцова.

За її словами, щоденно на різноманітні гуртки до Терцентру приходить понад 150 вінничан та переселенців похилого віку.

Більше інформації про гуртки та можливість реєстрації можна дізнатися за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 50. Або ж звертайтесь за номером: (0432) 67 05 90.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар