Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 жовтня 2019
16,0 °C
облачно

Новини

Вінниця
У «ПРОЗОРОМУ ОФІСІ» ЗАПРАЦЮВАВ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ «КОЛЛ-ЦЕНТР»
08 серпня 2019, 15:33

У Вінницькому Центрі адміністративних послуг розпочав працювати довідково-консультаційний «Колл-центр». Двоє операторів з понеділка по п’ятницю надаватимуть консультації щодо послуг та графіку роботи «Прозорих офісів» міста. Телефонувати можна за номером (0432) 65 50 50, з 09:00 до 17:00. 

 

Наразі «Колл-центр» працює у тестовому режимі.

 

«Цього тижня ми розпочали роботу нашого довідково-консультаційного «Колл-центр». Відтепер, зателефонувавши до «Колл-центру», можна дізнатися  про графік роботи «Прозорих офісів» міста, про роботу віддалених робочих місць, отримати перелік послуг, які надаються у Територіальних відділеннях, адже вони дещо відрізняються. Отримати консультацію по деяких видах послуг, дізнатися їх вартість. Також можна дізнатися інформацію щодо стану опрацювання послуги та термін її виконання», - розповіла директор департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук. 

 

Також отримати консультацію щодо послуг «Прозорих офісів» та залишити відгук можна і на сторінці Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради у Фейсбук. https://www.facebook.com/DAPVMR/?__tn__=kC-R&eid=ARC_i6sR_EO3t9g5hM72rj2Y_EsD5QUQvYNXNafuSoHvesmP3PbvLm1RgwwKZWb7aIWQhc53pceoZn2q&hc_ref=ARSBg92zANe1RuYbxABWrL4TojNfFVgUph6uC2VDMa-aJDtjCufBTj41yY80l5tf-aU&fref=nf.

 

На сторінці також доступна функція зворотнього зв’язку, завдяки чому можна зателефонувати до «Колл-центру». 

 

Відзначимо, що  Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради надає найбільшу в Україні кількість адміністративних та інших видів послуг – близько 600, 25 з яких можна замовити онлайн через «Персональний кабінет».   

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар