Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 листопада 2022
-0,6 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У КРАКОВІ ВІННИЧАНКИ-ЛІДЕРКИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ
31 жовтня 2022, 15:22
У КРАКОВІ ВІННИЧАНКИ-ЛІДЕРКИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ

Вони представляли Україну на чотириденному заході «Спільний діалог для майбутнього»

Упродовж 20-23 жовтня вінничанки Аліна Вінніченко та Кароліна Галецькау Кракові (Польща) взяли участь у 3-му міжнародному проєкті «Спільний діалог для майбутнього». Там вони представляли не тільки Вінниччину за кордоном, а ще з учасницями зі Львова та Тернополя представляли Україну на у міжнародному заході. Для I-VIN.INFO вінничанки розповіли про проєкт та свої враження від участі в ньому.

У проєкті «Спільний діалог для майбутнього» брали участь молоді лідерки з країн Європи:з Польщі, Німеччини та Швейцарії та України. Подія фінансується Європейським Союзом та реалізується Фундацією освіти та діалогу. Чотириденний захід пройшов у форматі групової взаємодії. Учасниці мали змогу випробувати методику інноваційного мислення під назвою «Дизайн мислення». Ця методика містить 5 етапів: емпатія, фокусування, генерування ідей, прототипування, тестування.

На етапі емпатії основне завдання груп – розробити особистість, охарактеризувати її якості та стиль життя, визначити її основні потреби та проблеми. На етапі фокусування учасниці визначали причинно-наслідковий зв’язок вигаданої особистості. На етапі генерування ідей учасниці обирали топ-6 рекомендацій, що б вирішили проблеми особистості. А на етапі прототипування відбувалася візуалізація обраних рекомендацій шляхом використання сторітелінгу. Далі був етап тестування. Тут відбулось підсумовування результатів дизайну мислення команд через рольову модель презентування сторітелінгу.

Про свої враження від участі в проєкті поділилися учасниці з Вінниці. Як розповіла Аліна Вінніченко, для неї цей захід запам’ятається надовго у хорошому сенсі.

«Проєкт був надзвичайно корисний для розвитку навиків критичного мислення, застосування інструменту системного підходу, побудови логіко-структурної історії. Зважаючи на те, що ми практикували ці навички на створеній нами особистості, отримані знання можна переносити в свою повсякденну та професійну діяльність», - зазначає одна з учасниць Аліна.

Також їй запам’яталось,як її команда за чотири дні стала дуже дружньою попри маленький проміжок часу та різність у національності.

«Наша група складалася з дівчат різної національності. Тому обмін деталями культурної та історичної ідентичності був найбільш вражаючим. Українці, німкені та швейцарки вчили танцювали народний польський танець - краковяк. Полячки із щирим інтересом навчалися української мови. Під час неформальної комунікації, наші закордонні друзі висловлювали щирі слова підтримки українському народу в цей нелегкий час російської агресії» - доповнює Аліна Вінніченко.

А за словами Кароліни Галецької, вона дійсно щаслива, що була частинкою проекту «Common dialogue for a shared future»:

«Мене приємно вразив високий рівень організації самого воркшопу. Все було чітко, зрозуміло, чудово організовано та продумано до деталей. Ми жили в центрі Кракова, та у вільний час мали змогу насолодитися красою цього міста. У мене була прекрасна можливість познайомитися та поспілкуватися з цікавими людьми з різних куточків світу.Серед учасників панувала дружня та невимушена атмосфера.Це дуже класний та корисний досвід, який залишив за собою виключно приємні спогади».

Нагадаємо, «Економія світла – це крок до перемоги»: власниця кав’ярні у Вінниці про електроспоживання.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар