Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
15 липня 2024
36,9 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
У «Гармонії» запроваджують групи психологічної підтримки для дітей
05 лютого 2024, 20:49
У «Гармонії» запроваджують групи психологічної підтримки для дітей

Психологи Вінницького центру реабілітації ім. Раїси Панасюк активно працюють над психологічною реабілітацією різних вікових груп клієнтів. Особливу увагу акцентують на регулярних терапевтичних зустрічах, спрямованих на підлітків та молодь. З 8 лютого розпочинається новий етап — групи психологічної підтримки для дітей. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Група психологічної підтримки для молоді успішно функціонує з 2021 року, а з грудня 2023 року аналогічні групи розпочали свою роботу для підлітків. Перша зустріч для дітей запланована на четвер, 8 лютого, що відзначає повне охоплення всіх вікових груп клієнтів центру.

Групи психологічної підтримки проводяться щотижня, де психологи Марія Кулик та Микола Чорнобривенко ведуть зустрічі з учасниками. Теми терапевтичних занять визначаються залежно від вікових особливостей та індивідуальних запитів учасників.

Психологи акцентують на різноманітних аспектах життя, таких як стосунки з оточенням, сприйняття інвалідності в суспільстві, а також почуття, пов’язані з війною. Для дітей особливо важливою є тема взаємодії з ровесниками та батьками.

Основний фокус також приділяється підліткам, враховуючи їхні унікальні виклики та переживання. Психологи надають практичні поради щодо подолання повсякденного стресу, розповідають про вплив стресу на тіло та свідомість, а також обговорюють емоції, пов’язані з війною.

Групові психологічні розмови відбуваються у форматі від 7 до 15 учасників, що дозволяє створити атмосферу довіри та конфіденційності. Психологи використовують різні методики, такі як розмови, психологічні ігри та практичні техніки, відповідно до потреб групи.

Актуальний розклад групових занять із психологічної підтримки доступний на сторінці Центру реабілітації «Гармонія» у Facebook. Також надається контактна інформація для тих, хто бажає скористатися послугами центру.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар