Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2021
21,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У ДЕВ’ЯТИ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКАХ РЕМОНТУЮТЬ ПОКРІВЛІ
24 травня 2021, 16:01
 У ДЕВ’ЯТИ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКАХ РЕМОНТУЮТЬ ПОКРІВЛІ

З початку цього року уже відремонтували дахи у чотирьох багатоквартирних будинках.  Загалом такі роботи заплановано цього року провести у 29 будинках. Наразі роботи тривають на дев’яти багатоповерхівках: вул. Некрасова,42, вул. Некрасова,44, вул. К. Коріатовичів,104, вул. Стельмаха,41, вул. Стрілецька,19, вул. В. Городецького,2, вул. С. Зулінського,47, вул. 600-річчя,74, вул. Келецька,71/49. 

На сьогодні одним із найзатребуваніших ремонтних робіт, які обирають мешканці для своїх будинків, є ремонт дахів. Оскільки значна кількість вінницьких багатоповерхівок побудована у 80-х роках минулого століття, ці покрівлі потребують капітального ремонту. Адже термін експлуатації дахів у багатоповерхових житлових будинках, як правило, 10-15 років.

Фінансування відбувається у два способи: якщо створюється ОСББ, то капремонт одного конструктивного елементу виконується коштом міського бюджету, якщо будинок обслуговує управляюча компанії, то мешканці беруть участь у співфінансуванні, при якому 30% - збирають мешканці, 70% - виділяється з бюджету громади. 

«Незважаючи на те, що щороку ми виконуємо роботи по ремонту покрівель, цей вид робіт залишається одним із найзатребуваніших і сьогодні. У планах на цей рік відремонтувати дахи на 29 будинках. Якщо дозволяють погодні умови, то працюємо і у вихідні», – зауважив директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.  

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар