Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 травня 2024
22,5 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Десні запрацювали гуртки “Дошколярик” та “Творча майстерня” від VinSmart
13 жовтня 2023, 16:44
У Десні запрацювали гуртки “Дошколярик” та “Творча майстерня” від VinSmart

З 12 жовтня у Десні, що входить до Вінницької міської об’єднаної громади, почали діяти безкоштовні дитячі гуртки від VinSmart. Тут діти зможуть готуватися до школи та займатися творчістю.

Наразі, як повідомляє староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач, від КЗ "Центр підліткових клубів за місцем проживання", відділу молодіжної політики Вінницької міської ради, в селищі діє два гуртки - “Дошколярик” та “Творча майстерня”. На даний момент до них змогли долучитися понад 30 малюків.

Як зазначає Галина Обливач, задоволенню та вдячності батьків та дітей не має меж, адже тепер діти можуть отримати нові знання та вміння поруч з домом.

“Якщо раніше багато жителів населеного пункту возили своїх малюків на розвиваючі заняття в місто, то тепер - це все близько та ще й безкоштовно. Тому, від свого імені та від імені батьків, хочу висловити подяку заступниці міського голови Галині Якубович, відділу молодіжної політики міськради та КЗ "Центр підліткових клубів за місцем проживання””, - зазначає очільниця округу.

Як розповів директор КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання” Дмитро Мира, мережа VinSmart щороку розширює свої горизонти у роботі з вихованцями й попри виклики, цей рік не став виключенням.

“Загалом, з відкриттям VinSmart центру у Десні, маємо 14 Центрів по Вінницькій міській територіальній громаді. Відкриття нових напрямів діяльності на прилеглих територіях є активним вектором розвитку для підростаючого покоління, особливо у сьогоднішні нелегкі дні. Педагоги Центру стануть не лише вірними друзями для малюків, а й допоможуть їм поринути у новий світ знань”, – зазначив він.

За словами Галини Обливач, відкриттю Центру VinSmart в окрузі передувала копітка підготовча робота з вибору та облаштування приміщення, його технічного оснащення, тощо.

“В результаті було вирішено, що гуртки запрацюють на базі звільнених шкільних приміщеннях, в цій же будівлі у нас працює дитячий садок та спортивна кімната”, - розповідає Галина Обливач.

Усі деталі щодо роботи гуртків, батьки, які записали своїх дітей на заняття зможуть отримати у відповідній вайбер-групі. Також довідкову інформацію можна отримати за телефоном: 50-82-13.

В листопаді для дітей з Деснянського старостинського округу КЗ "Центр підліткових клубів за місцем проживання" також планують відкриття групових занять з англійської мови.

“Ці гуртки розраховані для дошколяриків та дітей 1-2 класу, а також учнів 3 -6 класів. На початок занять з нетерпінням очікують дуже багато діток. Попередньо на ці гуртки записалося майже 50 дітей”, - зазначає Галина Обливач.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар