Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
09 квітня 2020
13,2 °C
ясно

Новини

Вінниця
Трилер «комуналка»: вінничани, тепер будемо сплачувати комунальникам ще й абонплату
02 травня 2019, 17:46

Цьогорічний травень виявився багатим для нас, споживачів, на новації у царині комунальних послуг. Відтепер ми будемо сплачувати комунальникам ще й абонплату.

За словами експерта з питань житлово-комунального господарства Олега Голубенка, запровадження абонплати – це прогресивний крок до відновлення справедливості у сфері комунальних послуг. Адже сьогодні є немало людей, які роками не проживають у своїх помешканнях і не платять за енергоресурси. А тим часом ті, хто проживає в будинку, сплачують комунальникам гроші і за себе, і, частково, за них.

«Що таке абонплата й чому вона виникла? На жаль, ми маємо таку ситуацію, коли в Києві є будинки, які не заселені навіть наполовину. Люди придбали квартири, в них споживання за лічильником – нуль, а утримувати систему потрібно. Раніше ця послуга входила у вартість води й утримання будинку та прибудинкової території. Що зараз відбувається? Йде розмежування. Тепер має бути передбачено, скільки людина сплачує за утримання мережі тепло- і водопостачання і скільки коштує сама послуга», – каже експерт.

Тому теоретично для тих людей, які проживають у будинку, має дещо зменшитися розмір плати за послуги комунальників. Але занадто уповати на це не варто. Просто тепер плата, приміром, за воду складатиметься для нас із двох цифр: абонплати і плати за обсяг використаного ресурсу.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар