Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2023
-2,3 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
Ситуація з мобільним зв'язком на Вінниччині - одна з найкращих
29 листопада 2022, 20:28
Ситуація з мобільним зв'язком на Вінниччині - одна з найкращих

зв'язок в Україні поступово відновлюється. Найкраща ситуація з роботою базових станцій у Вінницькій, Закарпатській, Львівській, Рівненській, Сумській, Черкаській та Чернівецькій областях.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

У Херсонській, Харківській, Кіровоградській, Полтавській та Миколаївській областях досі маємо труднощі. Енергетики працюють без упину, щоб скоріше відновити електроенергію. Разом з нею поступово повертається і зв'язок. Телеком-компанії точково продовжують працювати на генераторах, десятки з яких ми передали раніше. Дякую кожному оператору та енергетику. Щодня ви робите велику справу, - йдеться у повідомленні.

Чому зникає зв'язок

Михайло Федоров напередодні повідомив, що через масовані ракетні удари російських терористів у багатьох регіонах впав інтернет-трафік, сталися екстрені відключення електроенергії, тому базові станції та оператори фіксованого зв'язку за можливості перейшли на генератори. Мобільні оператори, де працюють вишки - перевантажені трафіком.

Команда Мінцифри централізовано допомагає організувати підвезення дизельного палива та вирішення інших операційних завдань. Виклик, який не бачила жодна країна у сфері телекомунікації. Як і в інших сферах. Пройдемо його. Чітко знаємо, що робити, працюємо. І з кожною новою атакою будемо сильнішими, поки не переможемо, - додав міністр цифрової трансформації.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар