Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 березня 2023
17,1 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Суд визнав недійсними договори про продаж двох приміщень у Вінниці
05 вересня 2022, 15:02
Суд визнав недійсними договори про продаж двох приміщень у Вінниці

Суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури на рішення Вінницького міського суду про визнання дійсним договору купівлі-продажу групи нежитлових приміщень, який не був посвідчений нотаріально, визнання права власності на нежитлові приміщення.

Незаконне рішення виявила прокуратура під час моніторингу Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Встановили, що громадяни уклали договір купівлі-продажу нежитлових приміщень у Вінниці загальною площею 32 кв.м вартістю 100 тис. грн, не посвідчивши його нотаріально та не сплативши відповідних обов'язкових платежів до бюджету. Крім того, зазначені об’єкти нерухомості не пройшли процедуру державної реєстрації. Попри це суд безпідставно та необґрунтовано визнав такий договір дійсним, завдавши шкоди інтересам держави, - повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Вінницький апеляційний суд підтримав позицію прокуратури та скасував рішення суду першої інстанції.

Порушення інтересів держави

Крім того, прокуратура виявила чотири рішення Бершадського та Немирівського районних судів, які порушують інтереси держави:

  • перший - визнав право власності на земельну частку (пай) за громадянином, який такого права не мав,
  • другий - визнав права власності за громадянами на земельні ділянки та нерухоме майно за нотаріально не посвідченими договорами купівлі-продажу та без сплати відповідних обов’язкових платежів до бюджету. 
Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар