Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
12 травня 2021
13,1 °C
небольшая облачность

Новини

Вінниця
Студенти ВНТУ здобули перше місце на хакатоні Vinnytsia Linuxation
19 квітня 2021, 16:25
Студенти ВНТУ здобули перше місце на хакатоні Vinnytsia Linuxation

У Вінниці 17 квітня відбувся хакатон Vinnytsia Linuxation. Перше місце здобула команда YTMY — це студенти кафедри захисту інформації ВНТУ Віктор Коркошко, Степан Хилько  та Денис Каракута.

Захід пройшов у дистанційному форматі.

У хакатоні взяло участь 10 команд з трьох університетів:

  • Вінницький національний технічний університет
  • Донецький національний університет імені Василя Стуса
  • Харківський національний університет радіоелектроніки

Члени журі відзначили високий професійний рівень кваліфікації в учасників хакатону та вміння знаходити нові підходи у вирішенні складних завдань. Переможці використовували власний код для вирішення завдань, які неможливо було виконати типовими засобами системного адміністрування. Команда переможців змогла впевнено отримати перемогу завдяки успіхам та перемогам в інших конкурсах та хакатонах з адміністрування систем і мереж, а також з ІТ-безпеки, що проходили раніше, - інформує пресслужба вишу.

Хакатон "Vinnytsia Linuxation" покликаний поглиблювати серед студентів рівень розуміння технологій DevOps, адміністрування мереж, а також UNIX-подібних ОС, основних дистрибутивів GNU/Linux зокрема. Хакатон дасть всім охочим студентам можливість продемонструвати відмінний рівень знань з відповідних напрямків, а також заявити ІТ-індустрії про свій намір зайняти в ній своє місце як DevOps-інженера, мережевого адміністратора, розробника вбудовуваних систем або навіть IT-менеджера.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар