Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 липня 2021
27,6 °C
ясно

Новини

Вінниця
СТУДЕНТИ ВНТУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ ВИБОРОЛИ 20 МЕДАЛЕЙ
20 липня 2020, 17:05
СТУДЕНТИ ВНТУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ ВИБОРОЛИ 20 МЕДАЛЕЙ

Конкурс проходив у Болгарії під назвою «Творчість без меж».

А серед медалей вінничан було 10 золотих, 7 срібних, 3 бронзових.

Міжнародний конкурс відбувався у місті Хасково, відомому найвищим у світі монументом (32,8м) Богородиці з Немовлям, який занесено до книги рекордів Гіннеса, а ще – проведенням великої кількості літературних і мистецьких фестивалів. Конкурси, які проводяться в Хасково, є всесвітньовідомими, – повідомляє пресцентр ВНТУ.

Міжнародний конкурс «Творчість без меж» проводився у Хасково під патронатом Європейського комісара з цифрової економіки та суспільства, депутата Європарламенту Марії Габрієл.

ВНТУ ретельно готувався до конкурсу, про що свідчить ретельний відбір робіт. Важливо було достойно представити Україну в різних номінаціях і вікових групах.

Наймолодшому учаснику студії комп’ютерної графіки було 7 років, а найстаршому – 22.

Переможці — Бабій Дарина, Романюк Михайло, Красінський Ілля, Власов Ярослав, Вікарчук Анастасія, Азарова Вероніка, Станіславенко Євген, Кокушкін Владислав, Цвєткова Юлія, Величко Михайло, Кучинська Уляна, Шмалюх Владислав, Марущак Артем, Шахно Вадим, Штокал Алла, Черниш Анастасія, Сорока Сергій, Липач Марія, Попов Владислав, Величко Михайло.

Серед переможців – 6 школярів і 3 першокурсники, що дає впевненість у майбутніх перемогах. Студент четвертого курсу факультету ІТКІ Величко Михайло здобув відразу дві медалі в різних номінаціях.

Готували конкурсантів керівники студії комп’ютерної графіки ВНТУ — заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Олександр Романюк і заступник декана факультету ІТКІ, кандидат технічних наук, доцент Вікторія Войтко.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар