Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 березня 2023
10,7 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
Сторінками з підручника історії України «прикрасили» інтер’єр туалету в кафе Вінниці
01 лютого 2023, 09:15
Сторінками з підручника історії України «прикрасили» інтер’єр туалету в кафе Вінниці

У одному з кафе Вінниці інтер’єр вбиральні прикрасили сторінками з підручника історії України. В Мережі користувачі активно обговорюють подібне дизанерське рішення. 

На вигляд клозету звернула увагу вінничанка Олена Танадайчук.

“Це кафе існує в такому вигляді не перший рік. Впевнена, що більшість навіть не звертали увагу на те, чим саме обклеєні стіни туалету. Так собі популяризація історії вийшла, еге ж? Думаю були й ті, яким було просто чхати. І були “какая разніца? Прікольна вродє жє”. І от, нарешті, ми замикаємо цей Уроборос. Думаю, це щось з розряду “Культурної експансії”, яку нещодавно видала “Твоя підпільна гуманітарка”. Тому що експансія в сфері digital-арту і “креативу”, який формував порядок денний типового дизайнера в Україні, це чорна клоака, де єдиний орієнтир був - Росія і її культпродукт. Наслідки ці ми будемо розгрібати ще дуже і дуже довго. Якщо будемо взагалі”, - емоційно написала вінничанка.

Жінка зазначила, що вона є істориком і бачити те, на що рідко звертають увагу відвідувачі, вкрай неприємно. На думку вінничанки - за такі речі власники та дизайнери мають нести відповідальність.

“Дивне у дизайнера уявлення про бібліотеку. Обклеїти клозет сторінками з підручника історії України - це лютий треш. Не кажучи вже про порвати книжку”, - додала вінничанка Ольга Откидач.

Користувачі підтримали обурення вінничанки у коментарях. Зокрема, допис поширив волонтер та велоактивіст Олександр Царевський, який відмітив заклад і попросив пояснення. Сторінками з підручника історії України «прикрасили» інтер’єр туалету в кафе Вінниці (Фото)

 

Сторінками з підручника історії України «прикрасили» інтер’єр туалету в кафе Вінниці (Фото)

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар