Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 травня 2022
19,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Смердюча ферма попід елітні котеджі: на околиці Вінниці чоловік розводить свиней
23 листопада 2021, 15:26
Смердюча ферма попід елітні котеджі: на околиці Вінниці чоловік розводить свиней

Попід елітні котеджі, які нещодавно вибудували по вулиці Лугова у Вінниці, кмітливий чоловік розгорнув прибутковий бізнес. Біля батьківського будинку самовільно огородив неприватизовану територію. Там облаштував свиноферму. А нечистоти від тварин зливав у вириту яму та розкидав на землю. Смердюче «сусідство» не сподобалося багатьом людям. Отже, навідатися до фермера попросили Муніципальну варту міста.

«Спочатку, чоловік відмовив нашим інспекторам оглянути територію. Мовляв, «червона» зона, коронавірус, і його свині можуть захворіти. А він розводить їх для продажу та тримає кілька точок по кількох базарах Вінниці. Та нам вдалося сфотографувати та зафіксувати, що на території вирита велика яма, у яку мешканець зливав рідкі відходи. А, от що стосується фекалій з-під тварин, то вони були просто розкидані не землі. Ну, ніби «добрива» для городу», - розповів Олександр Грама, начальник контролю за об’єктами водного фонду Вінницької муніципальної варти.

Як також з’ясували інспектори, територію, яку огородив підприємливий вінничанин, йому не належить.

«Значну частину територій він привласнив. Тому, окрім того, що ми склали адміністративні протоколи, ми повідомили ще департаменти архітектури та містобудування та земельних ресурсів», - зауважує Грама.

Свиней можна вирощувати і без клопоту для сусідів та шкоди для екології. Але для цього потрібно створити умови і для людей, і для тварин. Ми розповідали, як працює на Вінниччині екологічна ферма, де свиней вирощують в «чистій зоні».

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар