Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 квітня 2024
11,6 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Ще два трамвайних вагони "Tram2000" прибули до Вінниці
16 серпня 2023, 19:02
Ще два трамвайних вагони "Tram2000" прибули до Вінниці

Сьогодні, 16 серпня, у межах другого етапу проєкту "Цюрихські трамваї", до Вінниці доставили черговий трамвайний вагон "Tram2000". Ще один прибув до трамвайного депо у суботу. Відтак наша громада уже отримала від Швейцарської Конфедерації 22 таких вагони. Частина з них уже курсує нашим містом.

Незабаром фахівці Вінницької транспортної компанії розпочнуть роботи із технічної адаптації цих вагонів до українського законодавства.

У департаменті транспорту та міської мобільності зазначають, що окрім технічної адаптації, швейцарські вагони також мають пройти ряд юридичних процедур. Серед яких реєстрація в інспекції електротранспорту.

Ці трамвайні вагони приходять до Вінниці у задовільному стані й ще нещодавно вони перевозили пасажирів у Цюриху. Проте процес випуску цих трамваїв на лінії займе деякий час. Оскільки, для того, аби курсувати на маршрутах транспорт має бути обладнаний передніми й задніми покажчиками поворотів, стоп-сигналами, дзеркалами заднього виду, в тому числі лівого, інформаційною системою та системою оплати проїзду, - зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін.

Наразі вулицями міста уже курсує 12 вагонів "Tram2000".

Співпраця Вінниці зі Швейцарською Конфедерацією триває ще з 2006 року. У рамках першого етапу проєкту "Цюрихські трамваї" (2006-2011 роки) наше місто отримало 116 трамвайних вагонів, а у рамках другого - Вінниця має отримати до 35 трамваїв "Tram2000".

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар