Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Рашистські антихристи обстріляли Святогірську лавру на Донеччині
13 березня 2022, 18:03
Рашистські антихристи обстріляли Святогірську лавру на ДонеччиніРашистські антихристи обстріляли Святогірську лавру на Донеччині

Ввечері 12 березня російські військові пошкодили чоловічий монастир Свято-Успенську Святогірську лавру. Вона розташована у місті Святогірськ Донецької області і належить УПЦ МП.

«Під час обстрілів у місті внаслідок розриву вибухового пристрою неподалік території обителі від вибухової хвилі були ушкоджені приміщення Лаври, в яких проживала братія монастиря та чисельні біженці. Були розбиті практично всі вікна, церковні споруди зазнали руйнувань різного ступеня», – повідомили на сайті УПЦ.

Кількох поранених відвезли до лікарні, загиблих немає.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки уточнили, що авіабомба розірвалася за 50 м від мосту, що з'єднує правий та лівий береги річки Сіверський Донець, біля входу до Святогірської лаври о 22:00.

На той час у лаврі перебували 520 біженців, з них 200 дітей. Після обстрілу всіх евакуювали в монастирські підвали.

Свято-Успенська Святогірська Лавра це дуже давній монастир. Перші згадки про нього датуються 1526 роком, та монахи тут селилися ще в часи Київської Русі. Окрім наземних будівель, тут є крейдяні печери. Лавра має велику історичну цінність.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар