Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 липня 2024
25,6 °C
дождь

Новини

Вінниця
Проблем з напругою не буде: у Щітках повністю оновили систему енергопостачання
09 липня 2024, 17:47
Проблем з напругою не буде: у Щітках повністю оновили систему енергопостачання

Після скарг місцевих жителів на проблеми з напругою, у селі Щітки оновили систему енергопостачання. Працівники АТ «Вінницяобленерго» встановили понад 200 нових опор, дві розвантажувальні підстанції та двозонні лічильники.

Жителі села Щітки неодноразово звертались до Вінницяобленерго зі скаргами на напругу електроенергії. Людей почули – тож в селі встановили понад 200 новх опор та дві розвантажувальні підстанції. 

Причина проблем з напругою – старі лінії електропередач, довжина яких шість кілометрів. Адже їх побудували ще понад 40 років тому, – кажуть в обленерго. 

Очільник Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко розповідає, що на модернізацію енергомережі жителі села Щітки чекали доволі довго, адже проєкт потребував значних інвестицій від «Вінницяобленерго». 

Я насправді дуже вдячний, тому що координація наших зусиль спільно з «Вінницяобленерго» та Вінницькою міською радою була на доволі високому рівні. Я думаю, що споживач в першу чергу відчує покращення, звісно і в другу чергу він відчує те, що про нього турбуються, – зазначає Владислав Кривешко.

Раніше через погану напругу в жителів села навіть горіла побутова техніка – холодильники та телевізори. Оновлення енергомережі повністю усуне таку проблему. Від нових ліній заживили вже всіх споживачів, а це – понад 200 абонентів. Людям також встановили двозонні лічильники. Наразі робітники виконують демонтажні роботи – прибирають старі опори та проводи.

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар