Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 червня 2024
20,5 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Працюють з квітами та деревами: «Вінницязеленбуд» готує місто до весняного пробудження
01 лютого 2024, 19:10
Працюють з квітами та деревами: «Вінницязеленбуд» готує місто до весняного пробудження

Зимовий період не зупиняє роботу працівників МКП «Вінницязеленбуд». Комунальники продовжують дбати про рослини та готують місто до приходу весни, підтримуючи красу та безпеку на вулицях.

Взимку одним з основних завдань комунальних працівників «Вінницязеленбуд» є догляд за рослинами у теплицях. Там триває активна робота над забезпеченням здорових та сильних рослин для міського ландшафту, які потім висадять на вулицях Вінниці. Директорка підприємства Тетяна Прибиш також розповіла, що у той самий час частина колективу працює над обрізкою та формуванням крон дерев по всьому місту. Це важлива процедура, що сприяє здоров'ю дерев, забезпечує естетичний вигляд та, звісно, безпеку в міському просторі.

Однак однією із найважливіших функцій команди «Вінницязеленбуду» є обстеження міста з метою виявлення аварійних дерев. Тетяна Прибиш додає, що дерева, які досягли певного віку, постраждали від погодних умов або хвороб, можуть стати небезпечними.

«Вчасне виявлення таких ситуацій та робота з ними є пріоритетом нашої команди, щоб забезпечити безпеку та комфорт містян. Зима – це також час підготовки до нового весняного сезону, отож команда МКП «Вінницязеленбуду» стежить за красою та безпекою міста», – зауважила Тетяна Прибиш.

Фахівці підприємства працюють над впровадженням нових інновацій та планують майбутні проєкти для збереження та покращення зелених просторів Вінниці, адже завдяки їхній праці та зусиллям громада процвітає та стає приємним місцем для проживання.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар