Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 липня 2024
30,0 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
Понад 100 українських шкіл приєдналися до освітнього конкурсу «Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів»
13 березня 2024, 00:22
Понад 100 українських шкіл приєдналися до освітнього конкурсу «Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів»

Завершено перший етап прийому робіт на конкурс Epson «Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів». Загалом свої роботи подали 114 українських шкіл.  Конкурс було організовано з метою об‘єднання вчительського та учнівського досвіду та обізнаності для пошуку ідей, спрямованих на розв’язання актуальних проблем сучасності, зокрема відповідального споживання природних ресурсів України.

 

Кожна робота вражає креативністю, свідомим та відповідальним ставленням дітей до навколишнього середовища. Роботи демонструють, що збереження природних ресурсів — завдання кожного, навіть наймолодших поколінь, і для цього достатньо виховувати прості, але важливі екологічні правила, які переходять у корисні звички. Учні з різних куточків України представили як власні щоденні практики збереження навколишнього середовища, такі як сортування сміття, раціональне використання електроенергії та води, так і презентували свої наукові розробки у галузі вітро- та сонячної енергетики та інше.

 

«Наразі ми побачили високу цікавість до теми конкурсу і гарну освіченість школярів щодо теми збереження природних ресурсів саме на їхньому рівні. Звісно, судді визначать найкращі роботи за основними критеріями конкурсу. Але ми вже вдячні вчителям та батькам дітей за високий рівень обізнаності та сформоване відповідальне ставлення школярів щодо збереження природних ресурсів України», — говорить Юлія Соколова, менеджер з маркетингу представництва «Epson Europe B.V.» в Україні.

 

Наразі роботи учасників оцінює експертне журі, які є представниками наукової та освітньої сфер. Серед них: Аратовська Євгенія, засновниця Impact Business «Україна без сміття» та експертка у сфері поводження з відходами; Байляк Марія, доктор біологічних наук; Ганаженко Данило, методист студії онлайн-освіти EdEra; Завидовський Богдан, вчитель природничих дисциплін та фахівець з біотехнологій; Засєкіна Тетяна, доктор педагогічних наук та старший науковий співробітник. 

 

Оголошення результатів відбудеться після 25 березня 2024 року. За умовами три школи - переможниці отримають комплект сучасного технічного обладнання Epson (принтер, проєктор та документ-камеру) для своїх класів.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар