Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 квітня 2024
9,9 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Планетарій відправив вінницьких пенсіонерів у подорож “Від Землі – у всесвіт”
03 жовтня 2023, 21:06
Планетарій відправив вінницьких пенсіонерів у подорож “Від Землі – у всесвіт”

Відвідувачі Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування 3 жовтня відвідали Вінницький планетарій. Це один із чергових заходів, який присвятили Міжнародному дню осіб похилого віку. Бабусі та дідусі дивилися науково-популярну програму про астрономію.

До Міжнародного дня осіб похилого віку для відвідувачів міського Терцентру підготували низку заходів. Бабусі з дідусями вже ходили в кіно, їздили до табору “ЯМаріуполь. Родина”. А 4 жовтня планується похід у боулінг.

Директорка Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська розповіла, що 3 жовтня для осіб похилого віку вирішили організувати похід до міського планетарію.

В Україні зараз працює всього два планетарії. Один із них – у нашому місті. Ми щиро вдячні адміністрації закладу, які зголосилися безкоштовно прийняти наших відвідувачів. Для них це спосіб відпочити, розважитися, поспілкуватися одне з одним. Вони також нелегко переживають повномасштабну війну. У багатьох із них діти та онуки – там, на передовій, захищають Україну. А наш обов’язок, підтримувати їх тут, у Вінниці, давати можливість пізнавально та з користю провести час, – говорить Галина Бачинська.

Близько 50 осіб похилого віку зібралися у залі планетарію. Фахівці науково-просвітницького закладу запропонували їм на вибір, що ті бажають подивитися – науковий фільм, або ж міфи та легенди осіннього зоряного неба. Ті в один голос обрали наукову стрічку “Від Землі – у всесвіт”.

Прийшла до планетарію й Олена Луньова. Вона відвідує Терцентр упродовж останніх двох років. Крім тематичних заходів, долучається і до гуртків: вчить англійську, психологію, займається фізкультурою, катається на велосипеді.

Я прийшла до планетарію на запрошення фахівців Терцентру. Я давно хотіла потрапити до нашого планетарію. Раніше не було нагоди. А сьогодні відклала всі справи і прийшла. Дуже сподобалося. На наступний раз прийду з онучками, – розповідає Олена Луньова. – Взагалі я дуже вдячна працівникам Терцентру. Ми весь час чимось зайняті, робимо щось цікаве та корисне. Я і своїм подружкам запропонувала долучатися до відвідування Терцентру.

Гуртки пенсіонерів

У Вінниці в Терцентрі діють різні гуртки для пенсіонерів. Вінничани похилого віку безкоштовно вивчають іноземні мови, займаються спортом та рукоділлям, відвідують літературний гурток тощо.

Більше інформації про гуртки та можливість реєстрації можна дізнатися за адресою: Вінниця, вул.Соборна, 50. Або ж звертайтесь за номером: (0432) 67 05 90.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар